Verabet Üyelik İptali

Verabet Üyelik İptali

Verabet üyelik iptali hem kullanıcıların talepleri ile hem de direkt olarak sitenin kararı ile sağlanabilen bir prosestir. Bahis platformunda kullanıcıların aksiliksiz bir erişim aşamasını tamamlayabilmesi için özellikle Verabet şikayet Curacao Oyun Komisyonu ve Pronet Gaming prestiji ile hizmet verilmektedir. Genellikle kullanıcıların üyelik iptal taleplerinin çok seyrek geldiği de belirtilmelidir.

Kullanıcılar Üyeliklerini İptal Etmek İstiyorsa Ne Yapmalı?

Verabet üyelik iptali vakitcinde kullanıcıların özellikle canlı destek hattına durumu bildirmesi gerekir. Ana sayfada yer alan sohbet balonu üstünden kullanıcı isminizi, isminizi ve mail adresinizi belirti edilen alana girerek, derhal üyeliğinizi iptal etmek adına temsilciler ile etkileşim kurabilirsiniz. Bu aşamada site sizden bir gerekçe talep edecektir. Hesabınızı niçin kapamak dilediğinize dair gerekçenizi sunmalısınız. Eğer sitenin kendisinden kaynaklanan bir durum ise hesaplarınızı kapamak yerine Verabet yeni adresi çözülmesine dair teklifte bulunulacaktır. Bunu reddederseniz talebiniz derhal işleme alını ve hesaplarınız kapatılır.

Bakiyeyi çekin; Sitede hesaplarınızı kapamak için talepte bulunmanızın derhal öncesinde bakiyenizde yer alan bütün tutarı çekebilirsiniz. Bu konuda bir sınırlandırma getirilmemiştir. Dilediğiniz gibi kuralarla makul olarak çekiminizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcıların çekebilecekleri en düşük tutar 100 lira olarak belirlenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*